Na křižovatce: Píšeme vládě

Vážení přátelé,
na první letošní demonstraci jsme vám slíbili, že se brzo zase uvidíme. Svůj slib plníme a tímto vás srdečně zveme na setkání ve čtvrtek 20. května. Tentokrát to nebude demonstrace, ale zvolili jsme formu happeningu s nepřehlédnutelným obrazovým vzkazem, který tu společně odhalíme.

Aktualizace: připojujeme se také k akci Milionu chvilek NECOUVNEME – Justici nedáme!

Setkáme se 20. května od 17 hodin na netradičním místě, a to v Plzni u budovy Nového divadla “u vajíčka”.

Nelíbí se vám, jak se chová naše vláda? Vadí vám, kolik neuvěřitelných skandálů dokázali naši “protikorupční odborníci” (tentokrát v čele s ministrem zdravotnictví) vyvést od našeho posledního setkání? Vadí vám způsob zasahování politiků do nezávislosti justice? Tak jim to pojďme společně napsat! Známku s obrázkem (p)rezidenta již máme a bylo by škoda ji nevyužít pro nějaký dopis. Pojďme společně poslat vládě “pozdravy” z Plzně a vyzvat k tomu i ostatní města.

Kromě toho budeme mít pro vás samolepky, o které jste měli zájem minule 😉

Akce proběhne za každého počasí. Předpokládaný konec je v 18 hodin. Všechny prosíme o dodržování platných protiepidemických opatření, což zřejmě budou zakrytá ústa a rozestupy.

Pokud jste na Facebooku, dejte nám prosím vědět, zda dorazíte na naši FB událost anebo nebo jednoduše napište mail na info@prohnuti.cz

Těšíme se na setkání,
pro)(hnutí