O nás

Posted on by

Jsme z různých prostředí, generací, profesí, světů. Žijeme tady. Uvědomili jsme si v poslední době naléhavě, že politická svoboda opravdu není samozřejmost. Věříme, že má smysl se jí jednotlivě i společně zastat. Krok za krokem hledáme způsoby jak. Nevíme, jak to dopadne, ale máme naději.

Jak to konkrétně žijeme? Zajímáme se, ptáme se, hledáme odpovědi, vyjadřujeme se, spojujeme různé lidi, síťujeme se. Otevíráme různá témata ve svých rodinách i na náměstích. Pořádáme debaty s politiky různých směrů, besedy s novináři a dalšími inspirativními lidmi, kteří se aktivně zapojují do veřejného života. Organizujeme festivaly, poutě, když není zbytí, i demonstrace. Spolupracujeme na různých akcích s dalšími lidmi napříč republikou.

Máme svoje běžné pracovní i rodinné povinnosti – stejně jako možná Vy. Ale víme, že o svobodu je třeba pečovat – právě proto, abychom mohli žít svobodně své obyčejné životy.

Chcete se přidat? Přijďte se podívat na některé z našich pravidelných setkání – napište si o termín na Facebook nebo e-mail info@prohnuti.cz, sledujte nás na Twitteru nebo se zaregistrujte k odebírání novinek e-mailem.