Necouvneme – demonstrace za spravedlivou vládu 8. června

Připojujeme se k sérii demonstrací Milionu chvilek. Sejdeme se v Plzni na náměstí Republiky 8. 6. 2021, v 18:00 hodin. Účast přislíbili vzácní hosté:

  • Benjamín Roll
  • Pavel Hošek
  • Hayato Okamura

Z náměstí půjdeme pochodem k řece. Předpokládaný konec akce do 20:00.
(program budeme průběžně aktualizovat) 

Do voleb zbývá jen 129 dnů. Náš hlasitý protest proti rozkladu demokracie musí být slyšet až do nejvyšších pater české politiky. Dejme politikům jasný signál, že bedlivě sledujeme jejich počínání. Naše požadavky stále trvají:

  1. Marie Benešová musí rezignovat na post ministryně spravedlnosti.
  2. Nového nejvyššího státního zástupce musí jmenovat až vláda, která vzejde z říjnových voleb, NE ta současná.

Je třeba sebrat zbytky sil a postavit se za budoucnost naší země. Právě teď, kdy vláda trestně stíhaného premiéra ve střetu zájmů a mafiáni z Hradu usilují o ovládnutí justice. Právě teď, kdy nás vlastní prezident zaprodává nepřátelské Ruské federaci, jejíž agenti zavraždili dva naše spoluobčany. Právě teď, kdy komunisté, Okamurovi extremisté, Babišovi posluhovači a Zemanovi nohsledi usilují o ovládnutí České televize. Máme za sebou rok, kdy si snad každý hrábl na dno svých sil. Právě teď jsme nejzranitelnější. Jako svobodní občané i jako demokratická společnost. Není snadné najít si chvilku. Pandemie polevuje a všichni chceme dohnat ztracený čas. Jenže když to teď necháme „na potom“, může „potom“ být pozdě.

Pokud jste na Facebooku, prosím potvrďte účast na události.